mega-union
Mirë se vini.Ju lutem kyçuni dhe do të keni mundësi të tjera.


Aty ku shqiptarët gjenden pranë njëri-tjetrit
 
ForumPortaliCalendarPytësoriGrupet e AnëtarëveRegjistrohuIdentifikohu
Share | 
 

 sportet e ndryshme

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
LumiNumri i postimeve: 27
Reputacion: 0
Join date: 02/01/2009

MesazhTitulli: sportet e ndryshme   2/1/2009, 18:44

sportet e ndryshme jan te nevojshme per njerzit ju formon buskoj dhe i bon te shendetshem per tu merrur me sport duhen shum vitamina secili prej njerzve ka pelqimin e ti per nje sport.Basketball


Edituar për herë të fundit nga lumi-eri98 në 2/1/2009, 23:32, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Admin
Admin


Numri i postimeve: 22
Reputacion: 1
Join date: 25/12/2008
Age: 19
Location: Prishtinë

MesazhTitulli: Re: sportet e ndryshme   2/1/2009, 19:13

Titulli duhet te permbaje vetem emrin e jo:hehehehehehe scratch
Me fal por kjo eshte detyra ime.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://mega-union.forumotion.com
LumiNumri i postimeve: 27
Reputacion: 0
Join date: 02/01/2009

MesazhTitulli: lumi-eri98   3/1/2009, 12:44

mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

sportet e ndryshme

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
mega-union ::  :: -